EAE Aydınlatma Sistemleri

EAE Aydınlatma Sistemleri

ÜRETİM’DE EAE AYDINLATMA

EAE Aydınlatma, küresel üretici olmasının getirdiği avantaj ile yeni pazarlara sahip olarak büyük yatırımlar yapabilmektedir. Üretim parkurunda yeni teknolojiler ve yeni üretim tekniklerini kullanmaktadır.

Metal işlemede;

CNC profil tezgahları, CNC yatay ve dikey işleme tezgahları, CNC punch tezgahları, CNC abkant tezgahları, özel dizayn edilmiş kaynak robotları, dirençli punta üniteleri, sürücülü ve eksantrik pres hatları ağırlıklı makine parkuru bulunur.

Elektronik Üretimde;

SMD dizgi hatları, montaj robotları, güvenlik üniteleri ve proses kontrol üniteleri ile üretim yeteneklerini sürekli geliştirmektedir.

Modern LED üretim tesisinde statik elektrik deşarj sistemi inşa edilmiştir
EAE Aydınlatma, kullandığı makina, ekipman ve tecrübeli personeli ile güvenlik ve fonksiyonel alt yapısı çözülmüş 65.000 m2 kapalı alanda katma değeri yüksek ürünler üretmektedir.
EAE Aydınlatma üretiminde “YALIN ÜRETİM” tekniğini benimseyerek personelini düzenli eğitimlerle sürekli bilinçlendirmektedir.
Üretim aşamasında ‘yalın üretim’ modeli ve anlayışı esas alınmaktadır. Bu sayede; üretimde performans, verimlilik ve hız hedef alınırken oluşabilecek gereksiz israfı asgari düzeye indirmek hedeflenmektedir.
EAE Aydınlatma, uluslararası geçerliliğe sahip ISO 9001:2008 kalite sertifikasıyla, çalışanlarına sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktadır.
Teknik ofis departmanında çalışan mühendis ve teknik personelin özel müşteri taleplerine sunduğu çözümler ile, müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Başa dön